הובלות בכרמיאל

מחפשים הובלות דירה לכרמיאל? הובלות בכרמיאל ואו הובלות קטנות בכרמיאל?

צריכים הובלות בכרמיאל עצמה? מצוין בדיוק בשבילכם אנחנו כאן!!

חברת הובלות "סטארט מובינג" מובילה בכל סוגי הובלות בכרמיאל גם הובלות קטנות וגם הובלות דירה.

הובלות בכרמיאל תמיד צריך לבצע עם צוות מובילים מומלצים.

כל המובילים שעובדים עם החברה הם מובילים מומלצים, מקצועיים, אמינים, איכותיים ובעלי ניסיון רב של שנים רבות בתחום ההובלות, ועובדים כבר זמן רב עם החברה.

כך יוצא כאשר בוחרים אותנו לביצוע הובלה אתם בהחלט יכולים להיות רגועים שבחרתם נכון!

הובלות בכרמיאל

מה צריך כדי לבחור חברת הובלה אמינה?

כאשר בוחרים חברת הובלות בכרמיאל צריך לבצע בדיקה והשוואת מחירים בין החברות השונות ולבחור חברת הובלות שהכי טובה בשבילכם.

ישנם לא מעט חברות הובלה בשוק ההובלות, ולכן צריך לבדוק טוב כמה עולה הובלה, מי החברה, איך הם עונים בטלפון ,כמה זמן לחכות למענה , ומה אתם מקבלים במחיר שהוצע לכם, מה מחיר ההובלה ומה הוא כולל בדיוק .

וזאת כדי שלא יהיו לכם חריגות ואו מחלוקות ביום ההובלה.

בחברת ההובלות "סטארט מובינג" תקבלו הצעת מחיר מדויקת ומפורטת , שכוללת את כל הפרטי ההובלה, כך שאצלנו אין הפתעות,יש לנו מחירון הובלות מסודר להובלות שמקל על הבנת קביעת המחיר.

אך שימו לב שאתם מוסרים לנו את כל הפרטים המדויקים על ההובלה שלכם, ספרו לנו הכל ותשאלו שאלות, בנוסף תנו הערכת כמות הקרטונים לאריזה הרצויה.

אלו פריטים שזקוקים לפירוק והרכבה, מסרו נתונים נוספים כמו באיזה קומה הדירה, קיימת / אין מעלית בבניין ישנה פריקה וטעינה קלה, יש שביל גישה לבית ואו אין, יש פריטם שמחייבים הובלה עם מנוף.

שירותי הובלה נוספים של החברה –

החברה שלנו מספקת לכם את כל שירותי הובלה הדרושים החל מביצוע הובלות עם מנוף, הובלות קטנות כמו הובלת מקרר, הובלת פסנתר וכו'וזאת לנוחות מירבית עבור הלקוחות וכדי לרכז לכם הכל תחת קורת גג אחת.

ניתן לקבל אספקה של קרטונים לאריזה רצויה בגדלים שונים,ארגזים למעבר דירה, אריזת דירה כשירות נוסף , שירות של סידור ופריקה בארונות.

שירות של העמסה ופריקה של רהיטים עם הרכבתם ביעד החדש, אחסון תכולת דירה וכמובן פינוי תכולת דירה.

לחברה מחירון הובלות בכרמיאל סיטונאי מוזל שמחייב את המובילים לעבוד לפיו, לכן אצלנו כל שירותי הובלה השונים בהנחה משמעותית של עד 25 % הנחה.

אנחנו מאמינים שתפקידינו לתת את כל הפתרונות שאתם זקוקים להם, ובמחירים ללא תחרות, כדי שיום ההובלה יתבצע על הצד הטוב ביותר, ותתחילו את מעבר הדירה החדשה ברגל ימין.

מה עוד חשוב לדעת כשמזמינים הובלות בכרמיאל !

כאשר אתם מזמינים הובלות בכרמיאל, גם אם זה הובלות קטנות כגון: הובלת מקרר או הובלת פסנתר בקשו לראות את פוליסת הביטוח של המוביל.

שימו לב ! לא מדובר בביטוח רכב רגיל או ביטוח משאית ביטוח הובלה הוא ביטוח מיוחד הנקרא: "ביטוח סחורות במעבר", בדקו שלאותו מוביל יש ביטוח צד ג'.

יש לבדוק שהפוליסה בתוקף ומספר הרכב שמופיע בפוליסה זהה למספר הרכב שהגיע אליכם להובלות.

עברו על פוליסת ביטוח וראו מה הא כוללת בדיוק ,מה היא מכסה במקרה של נזק, ושיעור של גובה הפיצוי הכספי שאותו תקבלו במידה ויהיה נזק לרכוש.

כלל בהובלות גם אצל מובילים מומלצים ומקצועיים ביותר בביצוע הובלוות קורות תקלות, לצערנו הרב, לכן חשוב מאוד שיהיה לו פוליסת ביטוח, כך תהיו מכוסים ויהיה מי שיפצה אותכם על הנזק שעלול להיגרם אפילו בטעות.

לרשותכם מפת הובלות בכרמיאל לקביעת מיקום ומדידת מרחק הובלות.

אז במידה ואתם זקוקים להובלות בכרמיאל צרו עם החברה שלנו קשר ותקבלו הצעת מחיר סיטונאית,

ותיהנו מהובלה קלה ומקצועית בעלות נמוכה ומשתלמת!

בטלפון: 03-6862687

נפגש ביום ההובלה, בהצלחה.