הובלות ברמת גן

מחפשים הובלות בזול? מחפשים הובלות דירה במרכז? או הובלות קטנות מצאתם אותנו!!

הובלות ברמת גן קובעים רק עם חברת הובלות "סטארט מובינג" עם מובילים מומלצים

כי היום זה כבר קל, נוח פשוט וזול לבצע את כל סוגי הובלות ברמת גן.

הובלות ברמת גן הם שכיחות מאד, רחוב ז'בוטינסקי, רחוב אבא הלל, רחוב בן גוריון ובכלל רמת גן היא אחת מהערים המרכזיות והתוססות

בישראל, לכן חשוב לקחת מוביל עם ניסיון רב וותק של שנים רבות בתחום ההובלות.

אז מדוע כדי לכם לבצע הובלה ברמת גן איתנו?  הובלות קטנות .

מפני שחברת הובלות "סטארט מובינג" היא חברת ההובלות מספר 1 בביצוע הובלות דירה או הובלות קטנות ברמת גן ותיתן לכם שירות מקצועי, אדיב ואמין ובמחיר ללא תחרות!!

כל מוביל שלנו מקצועי ובעל ידע וניסיון של שנים רבות בתחום הובלות ברמת גן וישמח לעמוד לשרותכם, כדי שכל רכושכם יגיע בבטחה לדירתכם החדשה מבלי שייגרם לו כל נזק!

הובלות ברמת גן

מוביל לא מקצועי וחסר ניסיון עלול לפגוע ברכוש שלכם לחבל! אל תתפשרו על איכות הובלה!

אנחנו מקפידים מאוד לבחור מובילים מקצועיים והכי אמינים שיש היום בשוק ההובלות, לכן הם בעלי תודעת שירות גבוהה, ונעים מאוד לעבוד מולם, וזה למעשה סוד ההצלחה של יום הובלה מוצלח!

בגלל רמת המקצועיות, והשירות של המובילים שלנו ובגלל המחירים הנוחים שלנו לקוחות רבים חוזרים מבצעים אצלנו הובלה נוספת, וכמובן לא שוכחים להמליץ עלינו לכל קרוביהם, משפחותיהם וחבריהם שזקוקים לביצוע הובלה.

אנחנו גם מספקים ללקוחות שלנו שירותי הובלה כגון: אחסון תכולת דירה, קרטונים למעבר דירה, ארגזים למעבר דירה, וכמובן הובלות מנוף.

באיזה עוד ערים אנחנו מובילים?

אם אתם עוברים לעיר השכנה שלכם גבעתיים וצריכים הובלה בגבעתיים או הובלות בתל אביב, יש לקחת בחשבון שהעיר צפופה יותר ובניינים לעיתים ישנים יותר וייתכן כי גם בחלק מן הבניינים לא תהיה מעלית, ובמקרה כזה נוכל לספק לכם גם הובלה עם מנוף עם מפעיל מקצועי ובעל רישיון להפעלת מנוף, בתוספת תשלום סמלית בלבד.

נוכל לעמוד לשרותכם בכל הובלה לה תזדקקו בכל יום ובכל שעה שרק תבקשו, אפילו אם אתם צריכים הובלה מהיום להיום, הובלה קטנה,הובלה של פריט בודד כגון: הובלת פסנתר, הובלת מקרר ועד להובלה הגדולה ביותר חנויות, הובלות משרדים, הובלות דירה וכמובן פינו תכולת דירה.

טיפ אחרון אבל החשוב ביותר לגבי הובלות ברמת גן!

כאשר אתם סוגרים הובלה עם חברת הובלות בקשו לראות את הביטוח שיש למוביל, בדקו מה הביטוח כולל ומה הוא מכסה במקרה של נזק ומה הפיצוי הכספי אותו תקבלו במקרה של נזק כלשהו.

שימו לב שלא מדובר על ביטוח רכב רגיל או ביטוח משאית, זהו ביטוח מיוחד להובלה שנקרא: "פוליסת רכוש במעבר".

בדקו האם מספר הרכב שמופיע בפוליסה הוא אכן זהה למספר הרכב שהגיע אליכם ביום ההובלה, וכמובן האם הביטוח בתוקף.

חשוב מאוד שאותם מובילים יהיה ברשותם ביטוח צד ג', כלומר, הרכוש שלכם.

לצערנו הרב, תאונות אנוש ותקלות עלולות לקרות גם אצל מובילים מומלצים, מקצועניים והמנוסים ביותר, לכן אתם חייבים לוודא שאם, חס וחלילה, יגרם נזק לרכוש שלכם אתם תהיו מכוסים ויהיה מי שיפצה אתכם במקרה כזה.

ביטוח הובלה מתחיל מרגע שהמובילים מעמיסים את הציוד שלכם במשאית ועד לרגע פריקתו ביעד החדש שלכם.

 

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר לביצוע הובלות ברמת גן עם מוביל מקצועי

ונשמח לענות על כל שאלותיכם

בטלפון: 03-6862687

הצטרפו גם אתם ותהיו חלק מכל הלקוחות המרוצים שלנו.

לרשותכם מפת הובלות ברמת גן.