מהן השאלות או הפעולות שרצוי לבצע לפני הובלת דירה?

לפני הובלות דירה יש מספר פעולות והכנות שיש לבצע כדי לוודא שהובלת הדירה שלכם תהיה חלקה ובלי תקלות.

הנה לפניכם כמה רעיונות:

הובלה בתל אביב או בכל עיר אחרת יש לבצע תכנון מראש:

חשוב לתכנן מראש את הובלת הדירה במיוחד בארץ ישראל.

כדאי להתחיל לתכנן כמה חודשים לפני התאריך המבוקש להובלה, ולאסוף מחירים ממספר חברות הובלות אחרת תכנסו ללחץ לפני ההובלה.

בחירת חברת הובלה:

לפי בחירת חברת הובלה, ניתן לבחור בסוג הובלה שמתאים לצרכים שלך ולתקציב הזמין לכם ושיגיע ממקום קצר כלומר הובלה בחולון עם מוביל מחולון. ניתן לשאול את החברה אם היא מציעה אריזה ופינוי חפצים.

פינוי ואריזת חפצים:

ניתן לארוז את החפצים בבית בקבוצות לפי סוגי החפצים ולציין על קופסאות את התכנן שלהם, זה יקל על ההתקנה אחר כך בביתכם החדש.

הובלת חפצים שבירים:

לא כל החפצים ניתנים לאריזה בקופסאות רגילות, לכן קנו קרטונים מותאמים לכך לפי חוזק.

אחרת הצלחות והאגרטלים יפגעו במהלך הובלה. לכן חשוב להשקיע באריזת קרטונים המחיר לעתים ללא תשלום אלא בחינם כפי שאנו מכירים מחברת ההובלות שלנו.

טיפול בחשמל ובארנונה ומסירת מפתחות:

לפני הובלת הדירה, חשוב להסדיר את כל החשבונות הקשורים לדירה הנוכחית, כמו שעון מים, חברת חשמל , גז, אינטרנט וכו'. יש למסור את המפתחות לבעל הדירה בסיום ההובלה ולחתום על מסמך שאנו ניתן לכם עבור מעבר דירה זה.

התאמת המיקום של הרהיטים והחפצים:

אנו ממליצים לכם עוד לפני הגעת חברת הובלה לדירה, להתאים את המיקום המתאים לרהיטים והחפצים השונים על מנת להקל על הפעולה של הובלתם והתקנתם בדירה החדשה.

עדכון כתובת במשרד הפנים:

לפני הובלת הדירה, חשוב לעדכן את כל הגורמים הרלוונטיים ובעיקר את משרד הפנים בישראל על השינוי הזה, אחר כך את המוסדות הפיננסיים(הראל ,כלל), חברות האינטרנט, משרדי הדואר וכו'.

כל הפעולות הללו אם תעשו אותם לפי איך שהמלצנו לכם עוזרות לוודא שההובלה תעבור בצורה חלקה ובלי תקלות. כדי להבטיח כי כל הדברים יעשו בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור חברת הובלה אמינה ושלה יש מוניטין בישראל.

עריכת רשימת מטען:

חשוב לכתוב רשימת מטען כוללת של כל החפצים המובילים לדירה החדשה. זה עוזר להיות מאורגנים ולוודא שלא נשכחו דברים חשובים.

הכנת החפצים להובלה: חשוב להתאים את החפצים השונים להובלה, על מנת למנוע נזק להם במהלך ההובלה. למשל, רהיטים גדולים וכבדים יכולים להיות מוגנים באמצעות בדי ניילון וריפודים.

שימוש בקרטונים עבור הובלה:

חשוב להשתמש בקרטונים למעבר דירה עבור הובלה זו, בעיקר עבור אריזת החפצים השבירים זו אינה המלצה שלנו אלא חובה, וזאת כדי למנוע נזק להם במהלך הובלה וכדי להקל על הוצאתם מהדירה הנוכחית והתקנתם בדירה החדשה.

אנו ממליצים גם להתאים את ההובלה לצרכים האישיים:

חשוב לבחור בחברת הובלה שמתאימה לצרכים האישיים שלנו. למשל, אם יש לנו רהיטים יקרים וצריכים הובלה מורכבת יותר, חשוב לבחור בחברת הובלה המתאימה לכך.

אנו מבקשים לתרום דברים לא רצויים: לפני הובלת הדירה, חשוב לפנות את כל הדברים הלא רצויים ולתרום אותם. כך נוכל לתת יד לאלו שאין ברשותם את הרכוש הנ"ל וגם תעשו מעשה טוב אנו ממליצים לכם לפעול כך.

בברכה סטארט מובינג