כיצד לתכנן נכון מעבר דירה

מעבר דירה זהו בהחלט פרויקט לא קל ולא פשוט עבור אף אחד. לפעמים אנחנו עושים את זה מתוך רצון אך ישנם מקרים רבים אשר בהם הדבר נעשה מתוך הכרח. כך או כך מדובר בהחלט בפרויקט מורכב מעין כמותו ועל מנת שנוכל לצלוח אותו בשלום ועם מינימום תקלות, יש להיערך אליו בהתאם.

מעבר דירה זה לא דבר פשוט. מדובר בטלטלה של ממש לכל בני הבית. אם ישנם ילדים שצריכים לעבור למסגרת לימודית חדשה הרי שעבורם הדבר עשוי להפוך לטראומה של ממש. אז אם מדובר בדירות שכירות הרי שבהחלט מדובר בגלות של ממש. אך אם אנחנו סוף סוף עומדים לעבור לדירה החדשה שקנינו, הרי שזוהי בהחלט חגיגה ועם כל הקושי שבמעבר, אנחנו שמחים מאוד. בכל זאת, מעבר דירה זה לא דבר פשוט ועל מנת שניתן יהיה לצלוח אותו בשלום, יש להיערך לקראתו היטב. ננסה במאמר שלפניכם לסייע לכם בכך…

מתחילים לתכנן …

אז החלטתם, (או שהחליטו עבורכם) כי חוזה השכירות הסתיים ואתם צריכים לקום ולמצוא לכם קורת גג חדשה. לא ממש משנה אם אתם רוצים בדבר או שאתם עושים זאת ממש מתוך הכרח. מעבר דירה זה משהו שמצריך הכנה והיערכות מראש. רק אם תתכננו את הדבר נכון תוכלו ליהנות ממעבר מוצלח. אז אתם מתחילים לתכנן את המעבר הדירה… קדימה!

מתי לעבור?

עונת הקיץ היא עונה עמוסה גם בתחום של מעבר דירה. על כן, כדאי תמיד להעדיף את עונת החורף. אז יהיה לכם קל יותר למצוא חברת הובלות שתוכל להציע לכם מחיר נוח והיא תוכל לבוא לקראתכם גם מבחינת התאריך שיתאים לכם. כי כאמור החורף הוא הרבה יותר רגוע ונינוח מבחינת ההובלות של מעברי דירה.

מתי אתם אמורים לפנות אל חברת הובלות?

הפנייה אל חברת הובלות אמורה להיעשות מיד כאשר אתם יודעים מתי אתם רוצים לעבור דירה. אל תחשבו שזה מוקדם מידי. כי חברות ההובלה סוגרים 'ימים' לעיתים שבועות רבים מראש ואם לא תתפסו לכם יום, ייתכן ותאלצו להתפשר על חברת הובלות איכותית פחות.

תופסים את השירות הראשון לאותו יום

תמיד כדאי לתפוס את השירות הראשון לאותו יום. כך תוכלו להיות בטוחים כי ההובלה שלכם תתחיל בזמן והיא לא תימרח לכם על פני כל שעות היום. כי הובלה זה לא משהו שאפשר ממש לתכנן מראש ואם אתם תהיו תלויים בהובלות קודמות, ייתכן ותמצאו את עצמכם מתחילים הכול מאוחר מהמתוכנן רק בגלל עיכוב עם ההובלה הקודמת.

מזמינים מראש נציג של חברת ההובלות

על מנת שהמחיר יהיה ברור וסופי בלי הפתעות, מומלץ מאוד לבקש כי החברה תשלח לכם נציג מטעמה על מנת שהוא יעריך מהי העבודה הצפויה. הוא יבדוק מה בדיוק התכולה אותה יש לשנע, כמה קומות יש להוריד את התכולה, האם יש מעלית, מה המרחק של החניה, האם יהיה צורך במנוף וכדומה. לאחר הביקור של הנציג תהיה לכם תמונה ברורה הרבה יותר לגבי המחיר שיהיה עליכם לשלם ולא תופתעו וגם לא תפתיעו את חברת ההובלות…

בודקים ביטוח

חשוב מאוד לברר מראש האם חברת ההובלות מבטחת את התכולה שלכם. חשוב שתדעו שהביטוח אמור להיות על התכולה ולא על המשאית. אנשים תמימים לא תמיד מבחינים בהבדל ובמקרה של תקלה אין להם באמת אל מי לפנות.

אז היערכו בהתאם ורק כך תוכלו ליהנות משירות הכי יעיל, הכי מהיר והכי בטוח עבורכם.

המעבר יעבור בשלום, בקלות וביעילות.

לקבלת פרטים להובלה או הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם