כיצד תוכלו להוזיל את ההובלה?  שווה קריאה!!

עוברים דירה? רוצים להוזיל את עלויות ההובלה? וכמובן מבלי לפגוע באיכותה?

כדאי לכם לקרוא את עשרת הטיפים הבאים העלולים להוזיל את מחיר ההובלה בצורה משמעותית.

דבר ראשון

ערכו השוואה בין מספר מובילים, בדקו 3 עד 5 מובילים (יותר מזה כבר תלכו לאיבוד..) ותתפלאו לגלות שישנו פער לא מבוטל בין מחיר הצעה אחת לשנייה לפעמים בכמה מאות שקלים בין חברת הובלות אחת לשניה.

דבר שני

בחרו מוביל בקרבת מקום מגוריכם. במידה וחברת ההובלה נמצאת בעירכם זה חוסך לה זמן, ודלק להגיע לביתכם ובכך יוזיל את עלות ההובלה שהיא תדרוש ממכם לשלם.

דבר שלישי

במידה ואינכם חייבים לעבור בחודשי הקיץ יולי אוגוסט הימנעו ממעבר בחודשים עמוסים אלו. בחודשי הקיץ מחיר ההובלה גבוה יותר בצורה משמעותית מחודשים אחרים. אם יש באפשרותכם לדחות את המעבר עשו זאת!

דבר רביעי

שאלו את חברת ההובלה מה יהיה מחיר הובלה במידה והמובילים מגיעים אליכם בצהריים, כלומר, במידה ותהיו העבודה השנייה באותו היום שהמוביל עושה. יש אפשרות שההובלה תהייה זולה יותר, מכיוון שרוב האנשים מעדיפים שההובלה תתבצע בבוקר, אם אתם גמישים והשעה לא קריטית לכם זה יכול להיות משמעותי במחיר בכמה עשרות אחוזים!

דבר חמישי

במידה ויש לכם הובלה קטנה של פריטים בודדים כגון: הובלת מקרר או הובלת פסנתר חשוב שתאמרו זאת מראש!!

כך תוכל חברת הובלות שבחרתם להתכונן מראש ולהוציא רכב קטן יותר ומספר עובדים קטן יותר וכך עלות ההובלה שלכם תקטן.

דבר שישי

במידה ואתם גמישים עם תאריך ההובלה יש לכם יתרון! אם מוביל נוסע לכיוון שלכם ומעמיס את הכבודה שלכם בנוסף להובלה אחרת תוכלו לקבל הנחה משמעותית.

דבר שביעי  

בדקו האם מה שאתם מעוניינים להעביר אכן רלוונטי לכם בדירה החדשה? האם אתם באמת זקוקים לו? עלות הובלה מושפעת גם מכמות הקרטונים ומכמות הרהיטים והחפצים שאותם אתם מעוניינים להעביר, במידה ולא זה הזמן לזרוק חפצים ישנים, עשו סדר והיפטרו מכל מה שלא נחוץ לכם יותר !

דבר שמיני  

אם יש באפשרותכם לפרוק לבד או להרכיב לבד את החפצים, עשו זאת ! כך עלות הובלה תהיה נמוכה יותר, פירוק והרכבה מייקרים את ההובלה!

דבר תשיעי

בדקו מראש האם המקרר,המיטות,הארון, או שאר החפצים הגדולים האחרים שיש בדירתכם יוצאים ונכנסים למעלית שלכם או למעלית בבנין שאליו אתם עתידים לעבור? במידה ולא ההובלה תתייקר ותהיה תלויה במספר הקומות או המדרגות אליהם יצטרכו אותם מובילים לסחוב את החפצים. קחו זאת בחשבון, כדי לא להיות מופתעים!

דבר אחרון, וחשוב מאוד…

דבר עשירי

אל תחכו לרגע האחרון!!! הזמינו את חברת הובלות מראש ככל שניתן. ברגע שההובלה מוזמנת מהרגע להירגע מחירה עולה משמעותית. מוביל עלול לנצל את חוסר הזמן שלכם ולדרוש מחיר גבוה יותר. ככל שתזמינו מוקדם יותר את ההובלה תהנו ממחיר משתלם יותר!

אז קדימה!! למה אתם מחכים? השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

שירות הובלות דירה מלא – בכל הארץ ובכל עונה

הובלה מוביל

צוותים מיומנים

כל צוותי העבודה שלנו הם מובילים בעלי ניסיון רב, שכבר ביצענו העברות תכולה של דירות ומשרדים בגדלים שונים ומסוגים שונים, כולל העברת דירה עם מנוף, עבודות פירוק והרכבה של רהיטים ע"י נגר, ביצוע עבודות חשמל וניקיון והכל בהתאם לבקשת הלקוח וצרכיו

הובלת דירה

הובלת דירה עם שקט נפשי

הובלת דירה היא משימה שעלולה להכביד מאד על בני המשפחה גם מבחינת ההתארגנות וגם מבחינת תהליך העברה עצמו. אנו מציעים לכם להימנע מכאב ראש מיותר, צרו עמנו קשר ואנו כבר נדאג במקומכם ונבטיח שמעבר הדירה יעבור עליכם ועל משפחתכם בקלות ובנוחות

הובלת משרד

הובלות משרדים

הובלת משרד הוא פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני וביצוע מהיר, מושלם וללא תקלות. אנו מבינים כי כל שעת עבודה יקרה ולכן המעבר למשרד החדש חייב להיות מאד מהיר ומדויק. צרו עמנו קשר ואנו נדאג שהמעבר למשרדכם החדש יבוצע באופן מקצועי אחראי ומהיר

לקבלת פרטים להובלה או הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם