לפני ואחרי מעבר דירה – כל הדברים שצריך לעשות לפני ואחרי ‏שעוברים דירה

סוף סוף, הבנייה הסתיימה, כל האישורים כבר התקבלו ואתם סוף סוף יכולים לעבור לדירת החלומות שלכם. מה חשוב לעשות לפני שאתם עוברים דירה ומה אתם צריכים לזכור גם אחרי שכבר עברתם?

כאשר אתם זוכים סוף סוף לעבור להתגורר בדירה משלכם, אתם נרגשים ונרעשים ולא תמיד זוכרים את הפרטים הקטנים. הפרטים אשר עלולים לגרום לכם להרבה מאוד עוגמת נפש בהמשך. על מנת שזה לא יקרה לכם ואתם תצליחו ליהנות מהמעבר ולהמשיך ליהנות מהמגורים במקום לאורך ימים ושנים, מומלץ מאוד שתקראו את המאמר ותיישמו את הדברים. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אכן ההנאה שלכם מהדירה החדשה תהיה מושלמת ממש.

מה חשוב לעשות לפני מעבר דירה?

לפני כל מעבר דירה ובייחוד כאשר מדובר במעבר לדירה משלכם, אתם חייבים לבדוק היטב לאן אתם הולכים והאם הדירה החדשה אכן תענה על הציפיות שלכם ומוכן לבדוק אח"כ חברת הובלה אי אפשר לברוח מזה.

הדבר החשוב ביותר זה לפנות אל עורך דין על מנת שהוא יבדוק את כל העניין החוקי של הדירה.

עורך דין מקצועי ידע לוודא כי מדובר בנכס שהוא בטוח לגמרי, הוא ידע לשים את האצבע על כל נקודה בעייתית בנכס כנמו רישום לא נכון בטאבו, רישום משותף או כל בעיה מן הסוג הזה.

הוא גם יוכל לוודא כי אין ליקויי בנייה במבנה, אין צווי הריסה עליו או על חלקים ממנו והכול נבנה כחוק עם כל האישורים והרישיונות.

כדאי מאוד להיעזר גם בחברה המציעה בדק בית. היא תוכל לבדוק אם הכול תקין ברמת התשתיות. זה אומר שאין נזילות ולא יהיו דליפות של מים בקירות, בריצוף וכדומה. אלו גם יבצעו את התיקונים הנדרשים על מנת שהבית אכן יהיה כשיר לגמרי למגורים וניתן יהיה ליהנות שם מאיכות חיים.

מעבר דירה בפועל

אחרי שאתם בטוחים לגמרי שהדירה החדשה אכן מושלמת ואתם 'הולכים על בטוח' אתם צריכים להזמין חברת הובלות על מנת שזו תסייע לכם לשנע את כל התכולה אל היעד החדש.

בבחירת שירותי ההובלה, גם אם זה נראה נושא זוטר בכל מה שקשור למעבר דירה, עליכם לזכור כי ישנם פרטים רבים המרכיבים את כל העניין ואם לא תשימו לב אתם עשויים למצוא את עצמכם עם רכוש פגום שלא לדבר על רכוש שיצא מכלל שימוש ויחייב אתכם לרכוש חדש תחתיו. כי ישנם חברות הובלה שהם לא ממש מיומנות לביצוע השירות והם מציעים אותו לקהל הרחב במחיר משכנע. לקוחות רבים שנופלים ברשתם, מוצאים את עצמם במקרים רבים כאשר הם נאלצים לשלם על הנזקים הרבה יותר מהחיסכון אותו חסכו כאשר הם פנו אל החברה שהציעה להם את המחיר הזול.

סוף מעשה במחשבה תחילה. על מנת שלא תמצאו את עצמכם מצטערים על העבר, פעלו בחכמה, היעזרו באנשי מקצוע ובמומחים בכל התחומים של מעבר דירה וכך תצלחו את המעבר בשלום.

לקבלת פרטים להובלה או הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם