מהן 5 הטעויות שכדאי להימנע מהן בזמן הובלת דירה?

כדי שיום הובלת הדירה שלכם יסתיים בצורה מוצלחת ונעימה תלוי גם במידת הערכות שלכם לפני ולא רק בבחירת חברת הובלות מומלצת או בבחירת מוביל מומלץ.

ישנם 5 טעויות שלקוחות רבים עושים מבלי להבין שהם פוגעים בעצמם וביום הובלה מוצלח.

אז ממה חשוב להימנע ?

טעות מספר 1 –

ניסיון לחסוך כסף הוא בהחלט עניין מקובל ורלוונטי ובמיוחד כשמדובר על נושא המחזור.

אך כאשר אתם מבצעים הובלה , אל תחסכו בכמות הקרטונים שאותם אתם מזמינים ואל תשתמשו בקרטונים למעבר דירה משומשים מהסופר השכונתי או מחברים או שכנים שזה עתה עברו דירה.

קרטונים משומשים עלולים להיקרע או להיפתח בזמן סחיבה או גרירה וכתוצאה מכך הרכוש שלכם עלול להיפגע, להישבר ואף ללכת לאיבוד.

קרטונים משומשים מהסופר אינם מתאימים לשאת משקל כבד של הרכוש שלכם, וישנו גם חשש שיש בהם שאריות של מזון או חומרי ניקוי שעלולים להרוס את הבגדים או הספרים שלכם.

ובמידה וכן בחרתם להזמין קרטונים למעבר דירה חדשים, תמיד הזמינו כמות קצת גדולה יותר, כדי לא להעמיס יתר על המידה  על המשקל בכדי שהקרטון לא יקרע תוך כדי ההובלה.

הובלות דירה טעות מספר 2 –  

לקוחות רבים עורכים סקר שוק קצר ומשווים מחירים בין חברת הובלה אחת לחברת הובלה אחרת, וזהו בהחלט צעד נבון וחכם! אתם בהחלט תופתעו לגלות כי ישנו לא פעם פער מחירים בין החברות השונות.

אך יחד עם זאת הם אינם יורדים לעומק ולפרטי ההובלה והם אינם בודקים מה בדיוק כוללת ההובלה שהם מקבלים.

ואז נוצר מצב שבו ביום ההובלה עצמו הם מופתעים ומגלים שעליהם להוסיף תוספת תשלום למוביל,  כי ההובלה לא כללה פרטים שונים כגון: הובלה ללא ביטוח, הובלה שלא כללה עבודות פירוק והרכבה, הובלה שלא כללה עבודות סבלות וכדומה.

לכן חשוב מאוד לתת לחברת ההובלות מידע מדויק ומפורט על פרטי ההובלה שלכם ולוודא היטב מה כוללת ההובלה שאתם מקבלים, כדי למנוע ממכם עגמת נפש מיותרת ביום ההובלה.

הובלות דירה טעות מספר 3 –

רוב ההובלות עוברות ב"שלום" ללא כל נזק או פגיעה ברכוש. אך מה קורה במידה וכן נפגע רכושכם?

מי אחראי על הנזק? מי יפצה אתכם על כך?

לקוחות רבים אינם מודעים לגבי עניין ביטוח הובלה או שהם סומכים על המוביל שיש בידו ביטוח הובלה מתאים.

אך לצערנו הרב, לא לכל מוביל או לא לכל חברת הובלות יש ביטוח הובלה מתאים שנקרא: "ביטוח סחורות המעבר", ורק ביטוח מיוחד כזה יכול להגן על רכושכם.

שימו לב – ביטוח רגיל חובה של משאית או רכב הם אינם מבטחים כלל את רכושכם.

לכן חשוב שתבקשו מראש לבדוק את פוליסת הביטוח שיש בידי המוביל, ולבדוק שהיא אכן בתוקף ושמספר הרכב הרשום בפוליסה תואם למספר הרכב שהגיע אליכם ביום ההובלה.

יחד עם זאת חשוב לוודא גם שלמוביל יש ביטוח צד ג'.

טעות מספר 4 –

לקוחות רבים מחכים עם הזמנת חברת הובלות עד לרגע האחרון, אנו ממליצים לכם להימנע מכך, ולקבוע מראש עם חברת הובלות בערך מספר שבועות מראש, כדי שלא יוכלו לנצל את הלחץ שלכם בהזמנת הובלה, וכך לא תקבלו מחיר גבוה ולא הוגן.

במידה ותחכו לרגע האחרון לא תהייה לכם ברירה, אלא, להתפשר על כל מחיר שתקבלו.

הובלה מהיום להיום אינה הובלה זולה יותר, להפך.

טעות מספר 5 –

לקוחות רבים מחכים עם אריזת התכולה שלהם לרגע האחרון, מפאת חוסר זמן, ואז הם נאלצים לארוז מהר את החפצים שלהם ללא מיון או ללא סדר וזריקת חפצים ישנם שאינם עוד בשימוש, ואז הם אורזים בצורה לא יעילה ולא מסודרת ומשתמשים בכמות גדולה יותר של קרטונים, ולמעשה מיקרים כך את ביצוע ההובלה, הרי ישנה השפעה ברורה על מספר הקרטונים שאתם מעוניינים להוביל ובין עלות ההובלה.

בנוסף לכך מיון ואריזה לא יעילה מקשה על פירוק הארגזים לאחר ביצוע ההובלה.

לכן התחילו לארוז את החפצים שלכם מראש, בלי לחץ, עשו סדר וזרקו או תתרמו חפצים שאינכם זקוקים להם יותר.

יש באפשרותכם גם להזמין דרכנו שירות יעיל ונוח של אריזת דירה, ואנו מארוז לכם את כל רכושכם בצורה יעילה וחכמה.

הובלה מוביל

צוותים מיומנים

כל צוותי העבודה שלנו הם מובילים בעלי ניסיון רב, שכבר ביצענו העברות תכולה של דירות ומשרדים בגדלים שונים ומסוגים שונים, כולל העברת דירה עם מנוף, עבודות פירוק והרכבה של רהיטים ע"י נגר, ביצוע עבודות חשמל וניקיון והכל בהתאם לבקשת הלקוח וצרכיו

הובלת דירה

הובלת דירה עם שקט נפשי

הובלת דירה היא משימה שעלולה להכביד מאד על בני המשפחה גם מבחינת ההתארגנות וגם מבחינת תהליך העברה עצמו. אנו מציעים לכם להימנע מכאב ראש מיותר, צרו עמנו קשר ואנו כבר נדאג במקומכם ונבטיח שמעבר הדירה יעבור עליכם ועל משפחתכם בקלות ובנוחות

הובלת משרד

הובלות משרדים

הובלת משרד הוא פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני וביצוע מהיר, מושלם וללא תקלות. אנו מבינים כי כל שעת עבודה יקרה ולכן המעבר למשרד החדש חייב להיות מאד מהיר ומדויק. צרו עמנו קשר ואנו נדאג שהמעבר למשרדכם החדש יבוצע באופן מקצועי אחראי ומהיר