מעבר דירה תהליך מורכב יותר משחשבתם !!!

הרבה ביורוקרטיה שלא אהובה, כמו עדכון כתובות ,הרבה עניינים לוגיסטיים כמו אריזת הדירה ,וזאת חלק קטן מהמטלות שניצבות בפניכם.

כאן תמצאו טיפים והרבה ,רעיונות וכלים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלילות יתרה ,תמצאו שלל כלים ורעיונות מגוונים  .

איך לבחור חברת הובלות איפה ישנו מחירון הובלות מסודר ,ועד אילו שירותים קיימים למעבר דירה ,אילו  שירותי אחסון עדכון כתובת מגורים און ליין.

מי מאתנו לא עבר דירה פעם בחייו ? רוב בני האדם בעולם המערבי עברו דירה לפחות פעם אחת בחייהם החל מסטודנטים ועד משפחות ,ועל פי הערכות כיום תדירות ביצוע הובלות דירה הולכת ועולה בהתמדה.

תהליך מעבר דירה לחץ בזמן מעבר דירה איך מפחיתים לחץ.

למי שלא חווה הובלת דירה בעבר אז שישאל את בעלי הניסיון בוודאי יעידו על הקושי הנפשי שכרוך בכך , האתגרים הנפשיים הם לא פשוטים בעיקר לילדים ניתן להתווכח על הנתונים השונים אך אפשר בהחלט להסכים שמעבר דירה הוא תהליך מלחיץ ואפילו מאוד ,מתיש ,ולעתים לא נגמר.

אין זה משנה אם המעבר נובע כתוצאה מרכישת דירה חדשה ,השכרת דירה או אילוצים אחרים, זהו תהליך שאיננו מורגלים אליו ביום יום והוא מצריך כוחות נפשיים נוספים.

טיפים למעבר דירה קל !!

רישום כל תכולת הארגזים באון ברור תכניס הרבה מאוד סדר לחייכם אחר כך בפריקה ,סימון הארגזים ותכולתם, לא רק שתארגן את סביבת הדירה , היא גם תעשה לכם סדר בראש.

שכירת שירותים משלימים עבור אריזה של חפצים או בגדים  ,לא תצטרכו לחפש קרטונים, היום יש פתרונות נוחים למדי ובמחירים סבירים ביותר. וזה יעשה במחצית הזמן ועל ידי צוות מיומן.

סדר לקבוע סדר עדיפות , כך שבתקופת המעבר, הכל יעשה בשיתוף פעולה עם דיירי הבית ,נקיטת פעולה שכזו  תפחית את הלחץ באופן ניכר את המחשבות המלחיצות בדבר מה צריך לעשות ומתי.

הרגשה טבעית שמירה על שגרה טבעית זה נכון וטוב אך שדירה שמיועדת להובלה, קשה לשמור על חיי שגרה ,לכן עליכם לעשות ככל שניתן על מנת לשמר את השגרה ככל שאפשר במיוחד לילדים אם יש.

הכנות לפני מעבר דירה את ההכנות להובלת דירה מומלץ לבצע כבר כחודשיים לפני תהליך המעבר כך תוכלו בעצם להתמודד ביתר קלות עם בחירת חברת הובלות ,יחד עם בני הבית השקיעו זמן באיתור חברה להובלות דירה חודשיים לפני מועד המעבר בפועל והסיבה לכך עניינית ,ככל שתגיעו למועד המעבר הסיכוי לאתר חברת הובלות אמינה עם ניסיון ושתהיה פנויה בתאריך המבוקש, הולך ויורד וזה טיפ ענק.

המלצות מחברים ומכרים , התחילו לשאול חברים מכרים ,שכנים ובני משפחה עם הם מכירים חברת הובלות טובה .

אחר כך התחילו לקבל הצעות מחיר לפחות מ3 חברות הובלה ותתחילו לברור את הצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

חשבו ורשמו לפניכם אילו פריטים זקוקים להובלה והרכבה אצלכם בבית והעברתם ליעד החדש וראו שאכן הגיעו .

ביטוח הובלות דירה , כדאי שתכירו מקרוב את העניין הזה מדובר במסמך ביטוחי שמבטיח לכם פיצוי כספי מוצדק ,במיוחד עם יש לכם מקרר חדש בבית.

כי אם הזמנתם הובלת מקרר מחיר זול בהתחלה יכול להפוך ליקר אחר כך , במידה וייגרם נזק בזמן ההובלה. לא חשוב כמה מקצועית תהיה חברת ההובלות, וכמה ניסיון היא אגרה במהלך השנים ,תאונות ונזקים עשויים להתרחש לכולם וגם לכם בהובלה עצמית ובדיוק בשבילכם המציאו את פוליסת ביטוח ההובלות .

בבקשה אנו ידועים שזה לא נעים לכן אל תתביישו לבקש ולראות את הביטוח ולבדוק את תוקפו והאם הוא מותאם לרכב ההובלה שבא אליכם ולא של רכב אחר.

איך ממשיכים לארוז את הבית?

אם אתם מופתעים מהמילה ממשיכים, אני אסביר. תהליך אריזת הדירה למעבר ובעיקר התכנון שלו, צריכים להחל באותו מועד שבו אתם מתחילים באיתור חברת הובלות – כחודשיים לפני המעבר למען הסר ספק. בהתחלת תהליך האריזה איני מתכוון שאתם צריכים לחיות בדירה עמוסת קרטונים.

אל תבלבלו בין התכולות החדרים השונים הרבה יותר קל יהיה לארוז מכל הבא ליד ולפי איך שנראה לכם וכך למלא את הארגזים ברגע אחד . הבעיה הנעוצה בשיטה זו היא בפריקת תוכנם של הקרטונים אחר כך בהגיעכם לביתכם החדש זה יהיה סיוט מתמשך בו אתם לא יודעים היכן הידיים, הרגליים והגרביים.

סימון הארגזים , כדאי לקנות או לקחת מהילדים טושים לסימון ,כך אם סיימתם למלא ארגז, רשמו על גבי הקרטון את תכולתו בטוש כהה וברור ורשמו לאיזה חדר הוא שייך.

טיפים נוספים ומועילים ,הטעינו את כל מכשירי הסלולר של המשפחה בלילה שלפני המעבר כך לא תצטרכו לדאוג לעניין זמינות , בנוסף קחו אתכם את כל הרכוש היקר אל תשאירו אותו ללא השגחה והכינו לכם קצת כסף מזומן.

יתכן ואולי תצטרכו לקנות אוכל מוכן בדרך ואו לשתות משהו וכו'.

משימות קשות לא להשאירם לימים האחרונים שלפני המעבר הדבר מוביל למועקה ועצבים מיותרים לכן התקדמו בתהליך האריזה בשיקול דעת ובתכנון מוקדם ובהדרגה תוך פיזור המשימה ביעילות עם פגיעה מינימלית בחייכם .

הכנת הדירות שעזבתם ולאלה שנכנסתם אנו צריכים לארגן גם את הבית שעוזבים הרי לא נשאיר מלוכלך ואו מלא תיקוני צבע ושפשופים ,בנוסף יהיה עלינו להכין את הדירה החדשה שאנו עוברים אליה לכניסה ולמגורים בה.

לכן יש לאמוד את הנזקים שהצטברו בביתכם אם ישנם כאלו ,וכמובן העריכו את מצב הניקיון בעיקר בדירה החדשה.

העברת חשבונות חשמל, מים וועד!! עדכון כתובות ועוד ביורוקרטיה שחובה לבצע אותה תנו למי שהכי קל לו בדברים האלה .

אם עושים זאת באופן מסודר וראוי ,אפשר לסיים את המשימה בתוך פרק זמן קצר ,הכינו רשימה של אותם גופים אותם צריכים לעדכן בעת שינוי כתובת ועברו על הרשימה עד שסיימו .

לסיכום הובלות דירה :

הובלת דירה עשוי להיות תהליך פשוט מאד עם מבצעים היערכות מוקדמת ותפיסת התהליך בעקביות המתבקשת, ניתן להפוך מעבר דירה מורכב מאד לאחד שיעבור באופן שקט.

אך חוסר התארגנות ודחיית המשימות שהעלינו פה לרגע האחרון תהפוך מעבר דירה פשוטה לתהליך ארוך מאד מתמשך.

תכננו מראש את המעבר ככל שתוכלו ,בחרו חברת הובלות שברשותה שירותים משלימים כגון אחסון דירה ,אריזת דירה ,ניקיון, הדברה, שיפוצים וצביעה.

היערכות מוקדמת וביצוע המשימות בשלבים, הם המתכון להצלחה של כל מעבר דירה הן מבחינה רגשית וכלה מבחינה פיזית.

חוזה עבודה מסודר עם חברת הובלות הוא השלב האחרון בהבטחת שירות הובלה מקצועי לכן חתמו על חוזה הובלת עם החברה .

התעקשו על חוזה הובלה מפורט ככל שאפשר ,מסודר ומפורט ושיהיה על הכתב וחתימה הדדית על החוזה הובלות , ימנעו מחלוקות עתידיות שעשויות לצוץ בהמשך.

שמחנו לעזור לכם בכל נושא הובלה התקשרו אלינו בטלפון

036862687

לקבלת פרטים להובלה או הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם