סידור בתים

מי מאיתנו לא היה רוצה שיעשו לו סדר בבלאגן?

אז אם אתם מעוניינים בשירות סידור בתים התקשר אלינו "סטארט מובינג"

כמה פעמים קרה לכם שעצמתם את העניים ודמיינתם לעצמכם איך אתם מתעוררים לבית מסודר? ולו רק היה מישהו שאתם מכירים שעוסק ונותן שירות של סידור בתים  ושיכול לבוא לעזור לכם?

הריי זה חלום של כולנו שיהיו לנו ארונות בגדים או ארונות מטבח מאורגנים ומסודרים בצורה נוחה ויעילה.

חדר משחקים מאורגן שמזמן את הילדים לשחק בו ומאפשר בהחלט שמירה על הסדר, חדר עבודה מאורגן בצורה נוחה שאנחנו יודעים בדיוק איפה נמצא כל מסמך או קלסר.

כמה פעמים שכחתם בכלל מפריט לבוש מסוים שיש לכם או מכלי מטבח, כי הוא היה עמוק עמוק בארון …?

סידור בתים

שירות סידור הבתים הוא אינו כבר בגדר מותרות, פעם חשבו שרק בהרצליה פיתוח שירות זה הוא ראוי (כי היה ייקר ומתאים לתושבי חוץ) ברוב הבתים היום בארץ שני בני הזוג עסוקים בעבודה ובגידול הילדים וקשה למצוא את הזמן או האנרגיות לקום ולהתחיל לעשות סדר.

תמיד אנחנו מנסים לדחות את מלאכת סידור הבית למועד אחר ובמיוחד כאשר אתם מבצעים הובלת דירה בהרצליה ואו ברחבי הארץ-  שירות סידור בתים ובנוסף גם שירות אריזת דירה הם שירותי הובלה נוחים ויעילים שקיימים היום בשוק ומספקים רוגע ונוחות לאין שיעור.

כיצד מתבצע שירות סידור הבית?

אנו נשלח אליכם צוות אמין ומיומן לצורך אריזת דירה עם כל הציוד המתאים:

עם קרטונים לאריזה, ארגזים למעבר דירה, ניירות מיוחדים שישמרו על הפריטים השבירים והרגישים. וכך תוך זמן קצר ובצורה יעילה נארוז את כל תכולת הדירה שלכם והבית יהיה מוכן לביצוע הובלה.

לאחר ביצוע ההובלה אנחנו שוב נפגשים – אנחנו מגיעים אליכם לדירה החדשה ומפרקים את הארגזים ומסדרים בחזרה את כל תכולתם במקום.

כך למעשה תוך כמה שעות ספורות בלבד הכל יהיה מסודר בארונות, בספריות וכמובן בארונות המטבח, למעשה לא תרגישו כלל שעברתם דירה.

אנחנו יודעים זה נשמע כמו חלום, אבל זו בהחלט המציאות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, ויכולה להיות גם המציאות שלכם! מעוניינים?

מה העלות של שירות סידור בתים ?

עלות סידור הבתים תלוי כמובן בגודל הדירה, ומשתנה מבית לבית בהתאם בתכולת הדירה שלכם, ומשתנה בהתאם לשירות שאתם מעוניינים לקבל .

האם ברצונכם לקבל רק שירות אריזת דירה? או שאתם מעוניינים בשירות מלא של סידור בתים או רק סידור בחדר אחד כמו:

חדר משחקים? סידור ארונות בגדים? סידור חדר עבודה? או סידור מטבח?

אתם יכולים להתקשר אלינו ולספר לנו מה בדיוק אתם מעוניינים לסדר, ואיזה שירות מתאים לכם ותקבלו מאיתנו הצעת מחיר מסודרת לסידור הבית שלכם.

מדוע חשוב לבצע סדר בבתים?

כמובן שאריזת דירה בצורה נכונה ויעילה חוסכת במספר הארגזים, ובכך למעשה מוזילה את עלות ההובלה.

הרי אחד הפרמטרים לקביעת מחיר הובלה נקבע בהתאם למספר הקרטונים שאתם מעוניינים להוביל. כמובן שאריזת דירה בצורה נכונה ויעילה חוסכת זמן אחר כך במלאכת הפריקה.

והדבר החשוב במיוחד הוא – חיים בסדר גורמים לשקט נפשי! עומס ובלאגן גורמים לחוסר שקט, לא ניתן למצוא את הפריטים שאתם מחפשים.

לפעמים אתם גם קונים דברים שאתם לא באמת צריכים, כי אתם לא יודעים מה יש לכם ומה אין או חסר לכם…

סידור הבית מאפשר חיים מסודרים ומאורגנים והשירות שלנו יאפשר לכם לשמור על הסדר לאורך זמן מפני שאנחנו יודעים כיצד לסדר את הבית בצורה חכמה ופונקציונאלית בהתאם לצרכים של כל אחד מכם.

אנחנו נערוך מיון של הפריטים יחד ואם צריך נזרוק או נתרום פריטים ישנים שאינכם זקוקים להם שהצטברו עם השנים.

לאחר מכן נסדר לכם את הבית או הארון או החדר בצורה יעילה והכי חשוב בצורה כזו שתאפשר לכם לשמור על הסדר לאורך זמן.

איפה אנו מבצעים סידור בתים ?

אנו מבצעים סידור בתים בכל רחבי הארץ יחד עם הובלות דירה בהרצליה ,המרכז ,אזור הקריות ,והשפלה ,לכן המחירים שלנו יהיו נמוכים יחסית לשוק.

להזמנת סידור בתים בהרצליה והסביבה וארגון בתים התקשרו אלינו: 03-6862687

"סטארט מובינג" – סידור בתים בראש שקט!